دی ام رمپ
رسانه بازاریابی دیجیتال
5/5 - (3 امتیاز)

یک ویژگی پر سر و صدا در راه اینستاگرام؛ Take a Break

3

اینستاگرام قصد دارد با آزمایش ویژگی «Take a Break» یا «استراحت کنید»، به کاربران کمک کند تا زمان حضور در این شبکه اجتماعی را مدیریت کرده و زمان‌هایی را نیز از آن فاصله بگیرند.

بر اساس خبری که به تازگی توسط «آدام موسری»، رئیس اینستاگرام، در توییتر خود منتشر کرده است، این پلتفرم در حال آزمایش ویژگی «Take a Break» است که زمان صرف شده کاربران در این شبکه اجتماعی را اعلام می‌کند و کاربران اگر این قابلیت را فعال کنند، اینستاگرام پس از ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ دقیقه به آن‌ها یادآوری خواهد کرد که کار دیگری انجام دهند. باید به این نکته نیز اشاره کرد که این قابلیت، برای کاهش اعتیاد کاربران به اپلیکیشن اینستاگرام می‌باشد.

به گفته «آدام موسری»، ویژگی «Take a Break»، پس از صرف زمان مشخصی، کاربران را تشویق می‌کند تا از اینستاگرام فاصله بگیرند. او در ادامه بیان می‌کند که این ویژگی، به عنوان بخشی از تلاش گسترده این شبکه اجتماعی برای کنترل بیشتر افراد بر تجربه خود از اینستاگرام ارائه شده است.

«آدام موسری» در ادامه به این موضوع اشاره می‌کند که: «ما می‌خواهیم مطمئن شویم که ابزارهایی را برای شما فراهم کرده‌ایم تا اینستاگرام را به شکلی که مناسب باشد، تغییر دهید»

لازم به ذکر است که این قابلیت تا چند روز آینده به صورت آزمایشی برای برخی کاربران فعال خواهد شد و قرار است از ماه دسامبر برای همگان فعال خواهد شود و رئیس اینستاگرام نیز تاکید کرده است که اینستاگرام بازخوردها را دریافت و طراحی این قابلیت را اصلاح می کند.

5/5 - (3 امتیاز)
3 نظرات
 1. آواتار ملکی
  ملکی می گوید

  اگر این اتفاق بیفته هم باعث میشه مدیریت زمان کنیم و کارهای واجبترمون رو انجام بدیم و هم در کنار کارهای روزانه بتونیم از اینستاگرام استفاده کنیم

 2. آواتار امیری
  امیری می گوید

  چقدر ایده خوبی دادن و قطعا به جذابیت و افزایش مخاطب اینستاگرام اضافه میشه

 3. آواتار امیری
  امیری می گوید

  من انقدر حجم کارم بالاست که فقط شب ها میتونم گوشی دستم بگیرم . البته خیلی ام این اتفاق اگر بیفته خوبه چون دوست دارم سطح اطلاعاتم بالابره نه فقط جنبه سرگرمی داشته باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.