بازاریابی محتواKPI های سئو

عبارات کلیدواژه برای ایجاد تبدیل

گزارشی از سوی سایت emarketer –بینشی در رابطه با کلیدواژه جستار جستجو– نتایج برخی از تحقیقاتی که در طول سال گذشته انجام شده است را شرح می‌دهد تا بررسی کند کدام نوع از عبارت‌های جستجو، بالاترین نرخ تبدیل را دارند. جای تعجب نیست که همبستگی مستقیمی بین تعداد کلمات در عبارت (جستار) و احتمال خرید یافت شد – با افزایش تعداد اصطلاحات در جستار، نرخ تبدیل نیز افزایش می‌یابد. اکثر جستجوگران در حال حاضر از ۳ تا ۴ کلمه استفاده می‌کنند و عبارات ۲ و ۵ کلمه‌ای تا حدودی محبوب هستند، در حالی که عباراتی که از یک یا بیشتر از شش اصطلاح تشکیل شده اند کم‌تر رایج هستند.

همچنین این گزارش بینشی در مورد چگونگی جستجوی کاربران ارائه می‌دهد – بیان می‌کند که تعداد کمی از جستجوگران تلاش خواهند کرد تا هر یک از به اصطلاح عملگرهای پیشرفته، از جمله نقل‌قول‌ها، دستورهای لینک، عنوان یا لقب و غیره را امتحان کنند.

از سراسر وب

علیرضا پیر

کار اصلی من سئو و تبلیغات در گوگل است ولی به صورت تجربی در سایر کانالهای دیجیتال مارکتینگ هم فعال هستم. سالهای زیادی در شرکتهای دیجیتال مارکتینگ و آژانس های تبلیغاتی فعالیت داشتم و اینجا سعی میکنم در کنار مقاله ها بخشی از تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بگذارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از سراسر وب
دکمه بازگشت به بالا