تحلیلدیجیتال مارکتینگ

6 روش تولید محتوای ویدئویی برای پیشرفت بازاریابی ویدئویی شما!

از تاثیر شگفت انگیز ویدئومارکتینگ بر بازاریابی خود خبر دارید؟ روش های مختلف تولید محتوای ویدئویی و جذب مشتری را میشناسید؟ در این مطلب می خواهیم شما را با 6 روش تولید محتوای ویدئویی و جذب مشتری اشنا کنیم.

از تاثیر شگفت انگیز ویدئومارکتینگ بر بازاریابی خود خبر دارید؟ روش های مختلف تولید محتوای ویدئویی و جذب مشتری را میشناسید؟ در این مطلب می خواهیم شما را با 6 روش تولید محتوای ویدئویی و جذب مشتری اشنا کنیم.

استفاده از محتوای ویدئویی منجر به جذب مشتری، تبدیل خریدار و بازگرداندان انها خواهد شد. اگر به شکل صحیح از ویدئو مارکتینگ استفاده کنید، در این فضای رقابتی آنلاین مارکتینگ، پیشرفت چشمگیری خواهید داشت.

 1. استفاده از ویدئوهای توضیح کامل
  اقدام به ساخت ویدئوهایی برای توضیح برند، کسب و کار و مزیت های شرکت خود کنید. از این ویدئوهای تولید شده می توانید در وبسایت، شبکه های اجتماعی، یوتیوب و تبلیغات استفاده کنید. طبق آمار، 95 درصد کاربران برای اطمینان قبل از خرید، ویدئوهای توضیحی کمپانی ها را بازدید کرده اند.
 2. ویدئوهای استفاده از نسخه آزمایشی محصولات
  با استفاده از ویدئوهایی که در آنها از محصول خود استفاده می کنید، می تواند تاثیر مثبتی بر شناساندن کیفیت محصول و کارایی آن به کاربر بدهد. حدود 70 درصد از کاربرانی که ویدئو نسخه آزمایشی محصولی را دیده‌اند، علاقه به خرید نشان داده اند.
 3. استفاده از ویدئوهای توصیفی
  اقدام به تولید ویدئوهایی کنید که نظر کاربران استفاده کننده از آنها را، در ویدئو پرسیده باشید. این اقدام، به اعتماد پذیری مخاطبان شما کمک خواهد کرد. همچنین نحوه استفاده و نحوه کارایی محصولات را از کاربران استفاده کننده بپرسید. نظرات مثبت کاربران استفاده کننده، 74 درصد تاثیر مثبت بر تصمیم گیری مشتریان دارد.
 4. استفاده از ویدئوهای پشت صحنه
  استفاده از ویدئوهای پشت صحنه، رابطه دوستانه تر و صمیمی تری بین مشتری و فروشنده ایجاد کرده و باعث اعتماد سازی می شود. می توانید پشت صحنه تولید محصول، بسته بندی یا حتی پشت صحنه ویدئوهای تولیدی دیگر را، استفاده کنید.
 5. ویدئوهای توصیف مزایا و شرایط کاری شرکت
  تولید این نوع ویدئوها برای مشتریان، نحوه کار شرکت، قوانین و ویژگی های فرهنگی شرکت را روشن می سازد. مشتریان و کارکنان شرکت، با این ویدئوها می توانند کسب و کار شما را بیشتر بشناسند.
 6. ویدئوهای راهنما
  راهنمای خرید یک دسته بندی از محصولات خود را می توانید در قالب ویدئو، تولید کنید. راهنماهای مختلف، می توانند مشتریان را از سردرگمی نجات داده و شرایط مناسبی برای خرید از شما محیا کنند. ویدئوهای نحوه استفاده از محصولات نیز می توانند بازدید بسیار زیادی برای شما داشته و نرخ تبدیل مشتری را بالا ببرند.

از سراسر وب

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از سراسر وب
دکمه بازگشت به بالا