» گوگل ادز » ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است
remarketing concept illustration business strategy campaign sales increase illustration 277904 1815 ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است
گوگل ادز

۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

8 بهمن 1399 30132

ریمارکتینگ یک ابزار فوق‌العاده قدرتمند است که می‌توانید به قیف فروش اضافه کنید. یک کمپین می‌تواند منجر به افزایش نرخ تبدیل تا ۱۶۱٪ شود. اما بهترین نتیجه تنها از هر تبلیغ ریمارکتنیگی حاصل نمی‌شود-آن‌ها از کمپین‌های تبلیغاتی ریمارکتینگ جذاب خارج از جدول ناشی می‌شوند.

remarketing ads banner ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

در این راهنما، ما هشت تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ را در اینترنت گردآوری کرده‌ایم. برای هر تبلیغ، ما آنچه را که آن را تا این حد موثر می‌سازد را تجزیه می‌کنیم– به طوری که شما می‌توانید شروع به ایجاد کمپین‌های ریمارکتینگ ایده‌آل خود کنید.

بیایید شروع کنیم.

۱.تبلیغات ریمارکتینگ همیشگی Grammarly

Grammarly تنها به یک کانال، رسانه یا محل برای کمپین ریمارکتینگ متکی نیست.

این شرکت تبلیغات متنی فوق‌العاده‌ای دارد.

remarketing ads grammarly text ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

علاوه بر تبلیغات بنر ساده.

remarketing ads grammarly banner ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

و آخرین مورد، مقدار زیادی تبلیغات منحصر به فرد مشارکتی در یوتیوب.

remarketing ads grammarly youtube ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

این آگهی برخی از ویژگی‌های پیشرفته‌تر Grammarly را در یک محیط حرفه‌ای برجسته می‌کند.

remarketing ads grammarly professional youtube ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

در این تبلیغ یوتیوب، Grammarly موارد کاربری مختلف زیادی را نشان می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتری می‌تواند خود را پیدا کرده و آن را به زندگی خود ربط دهد.

remarketing ads grammarly common errors youtube ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

این‌ها سه مثال بودند-و ما مطمئن هستیم که تمام موارد نیست، چون تیم خلاقیت ما حداقل سه الگوی منحصر به فرد دیگر را دیده‌است.

زمانی که بحث ریمارکتینگ مطرح می‌شود، Grammarly فروتن نیست. آن‌ها ارزش یک چشم‌انداز جالب را درک می‌کنند و شما را هر جا که به وب بروید پیدا خواهند کرد.

پس چگونه می‌توانید از این تکنیک در کمپین ریمارکتینگ خود استفاده کنید؟

ادغام چند کانال

Grammarly یک رویکرد ریمارکتینگ یکپارچه در چند کانال دارد. و کمپین‌های یکپارچه چند کاناله دو برابر موثرتر از کمپین‌های یکپارچه یا تک‌کاناله هستند. برای اینکه یاد بگیرید چطور می‌توانید این کار را در مبارزات ریمارکتینگ خود انجام دهید، مقاله ما را در بازاریابی بین کانالی با آگهی‌های گوگل و فیس بوک بخوانید.

از ویدئو برای نشان دادن پیشنهادهای خود استفاده کنید

اما این موفقیت تنها بخاطر ساختار کمپین نیست. خود تبلیغات چیزی برای آموزش به حتی با تجربه‌ترین بازاریاب دیجیتال دارند.

تبلیغات ویدیویی Grammarly وظیفه بزرگی را برای نمایش محصولات خود و آنچه که می‌تواند انجام دهد، انجام می‌دهند. این تیم می‌داند که قالب ویدیویی تکمیل‌کننده عالی عمل می‌کند و اینکه ویدئوهای محصول می‌توانند نرخ تبدیل را به طور قابل‌توجهی بهبود بخشند.

این تبلیغات ریمارکتینگ در یوتیوب حتی به طور کامل بر روی چندین پرسونای خریدار ایده‌آل عمل می‌کنند و آن‌ها را به عنوان کاراکترها در هر ویدئو نشان می‌دهند. آن‌ها شامل متخصصان و دانشگاهیان در زمینه‌های مختلف هستند. این کار به خنثی کردن این اشکال رایج که ابزارهای گرامر «فقط برای نویسندگان» هستند، کمک می‌کند.

۲. تبلیغات ریمارکتینگ همیشه در حال تغییر Tableau

به عنوان یک بازاریاب، احتمالا برخی از این تبلیغات را نیز قبلا دیده‌اید. وقتی صحبت از دست رفتن مشتریان احتمالی می‌شود، Tableau هم تقریباً به اندازه Grammarly سرسخت است.

در زیر تنها سه آگهی بنری آورده شده‌است که در صورت بازدید از وب سایت Tableau برای روزها و هفته‌ها خواهید دید.

Screenshot 2021 01 27 181222 ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

Screenshot 2021 01 27 181300 ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

این شرکت بازار هدف را می‌شناسد و این تبلیغات را با در نظر گرفتن افراد حرفه‌ای پر مشغله طراحی می‌کند. هیچ جریانی وجود ندارد-این آگهی‌ها مستقیما به نقطه مورد نظر می‌روند و ارزش ارائه می‌دهند.

با این حال، چیزی که برای یک کمپین B2B عجیب است این است که آن‌ها در دام اجرای همان تبلیغات نمی‌افتند. در اینجا به این شکل می‌توانید از یک استراتژی مشابه استفاده کنید.

نمایش استدلال‌های فروش مختلف

از آنجایی که این یک مکالمه درون فردی نیست، شما نمی‌دانید کدام یک از استدلال‌های فروش‌تان بر روی کدام مشتری احتمالی کار خواهد کرد. بنابراین محدود کردن خود به یک فاکتور تمایز در ریمارکتینگ می‌تواند یک اشتباه باشد.

از آنجایی که شما این فرصت را دارید که هر تعداد تعاملی را که می‌خواهید (به دلایل مختلف) ایجاد کنید، ریمارکتینگ جایی است که می‌توانید کل داستان محصول خود را تعریف کنید.

ایجاد آگهی‌های مختلف برای به حداقل رساندن خستگی آگهی

ریمارکتینگ ممکن است نصف تبلیغات معمولی خسته‌کننده باشد، اما این تبلیغات هم قدیمی می‌شوند. برای خنثی کردن این مساله، تنها یک یا دو تبلیغ ایجاد نکنید و آن را ترک کنید. همچنین اگر در یک تبلیغ باقی بمانید، نمی‌توانید بهترین تبلیغ را برای محصول خود طراحی کنید.

۳. تبلیغات هدفمند و محرک عمل Booking.com

آیا تا به حال اتفاق افتاده که در سایت Booking.com پیشنهادات را نگاه کنید و تنها چند هفته بعد با چنین تبلیغاتی برخورد کنید؟

remarketing ads bookings.com banner ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

این تبلیغات منابع اصلی استراتژی ریمارکتینگ Booking.com هستند. (اعتراف: من قبلاً در چندین مورد از این موارد تبدیل به مشتری شده‌ام.)

در یک آگهی بنر کوچک، آن‌ها شخصی سازی (شما قبلا هتل را مشاهده کردید)، تخفیف درک شده، فراخوان عمل، یک تضمین و یک عنصر فوریت را قرار می‌دهند.

شروع به استفاده از ریمارکتینگ پویا کنید

۷۹٪ مصرف کنندگان می‌گویند که آن‌ها تنها با پیشنهاداتی تعامل می‌کنند که تعاملات قبلی آن‌ها با یک تجارت را منعکس می‌کند.

اجرای این مقیاس برای کسب و کارهای تجارت الکترونیک معمولا به معنای تکیه‌بر ریمارکتینگ پویا است. با ریمارکتینگ پویا، شما تمام محصولات و صفحات محصول خود را با شبکه تبلیغاتی ثبت می‌کنید، برای مثال، گوگل ادز یا Facebook Ads.

سپس گوگل یا فیس بوک تمام تلاش خود را می‌کنند تا فقط تبلیغات را برای محصولات واقعی که کاربر از آن‌ها بازدید می‌کند نشان دهند. بازرگانی سیرا زمانی که به بازاریابی پویا روی آوردند، تبدیل‌ها را تا ۴۰۰٪ افزایش داد.

باز هم راهنمایی می‌خواهید؟ راهنمای ما در مورد استفاده از آگهی‌های ریمارکتینگ پویای گوگل را بررسی کنید.

۴. ریمارکتینگ KLM با هدف مشتریان موجود

remarketing ads KLM banner ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

(از آنجایی که این تبلیغ پویا است، قیمت در JPY در حالی که در حال گشت و گذار در اینترنت در توکیو بودم و در حال جمع‌آوری تبلیغات ریمارکتینگ برای این پست بودم، ذکر شده‌است).

اگر یک محصول یا سرویس خریداری کنید، معمولا تبلیغ آخرین چیزی است که می‌بینید. در KLM، این تنها شروع کار است. بعد از خرید بلیط هواپیما، من دائما تبلیغاتی از KLM می‌بینم که منعکس‌کننده علایق جستجو من هستند.

فروش به مشتریان موجود

بدست آوردن یک مشتری جدید بین ۵ تا ۲۵ برابر گران‌تر از فروش به یک مشتری قدیمی است.

KLM این مساله را درک می‌کند و مشتریان قبلی خود را با تبلیغات پویایی هدف قرار می‌دهد که مکان‌های مورد علاقه آن‌ها را مشخص می‌کند. اگر شما محصولات مصرف‌کننده را با یک چرخه عمر طبیعی می‌فروشید، کارتان از یک بی‌فکری هم بدتر است.

اگر در حال حاضر یک تنظیمات مخاطب مبدل/مشتری در گوگل ادز دارید، دقت کنید که مدت‌زمان آن را افزایش دهید (یا مخاطبان جدیدی ایجاد کنید). حداکثر مدت‌زمان آن ۵۴۰ روز است.

remarketing ads existing customer audience ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

۵. تبلیغ ریمارکتینگ برجسته New chic

remarketing ads new chic ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

به عنوان اولین شرکت با اولویت تجارت الکترونیک، شرکت New chic می‌داند که گاهی اوقات قیمت تنها دلیل عدم خرید یک مشتری بالقوه بوده.

برای نمایش محصول خود، به اندازه کافی دارایی بگیرید

به اندازه این بنر تبلیغاتی نگاه کنید. انقدر بزرگ است که می‌تواند عناصر دست‌دوزی‌شده روی کفش را نیز نشان دهد. این تبلیغ خاص پویا بود و در حدود ۴۲۵*800 پیکسل بود.

برای محصولات فیزیکی، استفاده از تبلیغات با فرمت بزرگ و پویا و آپلود تصاویر با کیفیت بالا ضروری است. برای به دست آوردن بهترین تبلیغ برای محصولات خود، قبل از شروع به راه‌اندازی تبلیغات،مطمئن شوید که با لیست ویژگی‌های آگهی نمایشی گوگل آشنا هستید.

کاهش قیمت

گاهی اوقات تنها دلیلی که مانع از خرید می‌شد قیمت بود. کاهش قابل‌ملاحظه برچسب قیمت می‌تواند یکی از قدرتمندترین ابزارها برای کسب وکارهای تجارت الکترونیک باشد. اما این بدان معنا نیست که شما باید برای انتقال محصولات به فروش تکیه کنید.

۶. ریمارکتینگ گاه‌به‌گاه گروه هتل‌های Intercontinental

remarketing ads IHG ad ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

مانند KLM، گروه هتل‌های Intercontinental نیز ارزش بازاریابی برای مشتریان قبلی را درک می‌کند. آن‌ها همچنین روی عامل ضرورت برای تلاش به وادار کردن مشتری به اقدام در سریع‌ترین زمان ممکن نیز تمرکز می‌کنند.

فوریت، وقتی برای بازاریابی ایمیل‌های الکترونیکی به کار می‌رود، منجر به افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت تراکنش‌ها می‌شود. اما این تنها چیزی نیست که می‌توانید در تبلیغات خود از آن استفاده کنید.

نشان دهید که پیشنهاد شما چگونه می‌تواند بر زندگی مخاطبین‌تان تاثیر بگذارد

توجه کنید که چطور، با اینکه یک شرکت هتل است، هیچ اتاق، استخر، یا تخت بزرگی در آگهی وجود ندارد؟ بازاریابان پشت این آگهی دو چیز می‌دانند:

 

 

اگر ممکن است، فردی را نشان دهید که به خاطر محصول شما یک سبک زندگی کاملا جدید دارد. یک ورزش‌کار را نشان دهید که با کفش‌های دوندگی شما می‌دود، نه فقط یک جفت کفش ورزشی.

۷. ریمارکتنیگ تعاملی هاب‌اسپات

remarketing ads hubspot ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

هاب‌اسپات (HubSpot)، غول اتوماسیون بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری، رویکردی خلاقانه برای ریمارکتینگ دارد. گاهی اوقات آن‌ها یک تبلیغ را نشان می‌دهند که بیشتر یک مطالعه موردی سرگرم‌کننده در بازاریابی بزرگ است.

هر کمپین ریمارکتینگ مجبور نیست یک فروش، کوپن، یا محصول را به مشتریان احتمالی تحمیل کند.

رابطه بسازید

مشتریان قبل از خرید به طور متوسط با سه‌تا پنج قطعه محتوا تعامل دارند. اگر می‌خواهید یک محصول گران‌قیمت را بفروشید و یا مشتری‌های هدف شما کسب و کارها هستند، ممکن است برای فروش به تعامل بسیار بیشتری از حد متوسط نیاز داشته باشید. در این مرحله، ایجاد رابطه از ریمارکتینگ ثابت دوباره و دوباره همان پیشنهاد مهم‌تر می‌شود.

راه‌هایی پیدا کنید که به مشتریان احتمالی خود ارزش بدهید. دوباره و دوباره آن‌ها به صورت سازمانی راه خود را به صفحه فروش شما پیدا خواهند کرد.

توجه داشته باشید، با این حال، برای انجام کارآمد این کار، شما باید بر مخاطبان سفارشی فیس بوک تسلط داشته باشید.

۸. ایمیل‌های ریمارکتینگ استثنایی آمازون

آمازون پادشاه ریمارکتینگ از ایمیل است.

remarketing ads amazon email ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

اگر شما یک محصول را بدون خریدن آن فقط ببینید، آمازون فورا یک ایمیل با پیشنهادات مربوط به محصولات مرتبط به شما می‌فرستد.

remarketing ads amazon email recommendations ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

هنگامی که شما با دسته‌ها یا پیشنهادات تعامل برقرار می‌کنید، آمازون فورا توصیه‌های شخصی شده را به شما می‌فرستد.

remarketing ads amazon email personalized recommendations ۸ تا از بهترین تبلیغات ریمارکتینگ که تا به حال در اینترنت دیده شده‌ است

چه شرکت دیگری بعد از اینکه شما یک کتاب برای توصیه به خرید بیشتر خواندید یک ایمیل پی‌گیری ارسال می‌کند؟

یادتان باشد از طریق ایمیل ریمارکتینگ انجام دهید

با تکیه‌بر ایمیل‌ها، آمازون از هزینه‌های پلتفرم آگهی جلوگیری می‌کند (کلیک Google Show Network به طور متوسط ۰.۶۳ دلار برای هر کلیک هزینه دارد، در حالی که با یک پاسخ‌دهنده خودکار ایمیل، شما می‌توانید کم‌تر از یک سنت برای هر تعامل پرداخت کنید).

شما می‌توانید از یک پلتفرم اتوماسیون ایمیل، مانند MailChimp، برای ارسال ایمیل‌های ریمارکتینگ استفاده کنید. روش آمازون در ارسال محصولات مرتبط را امتحان کنید، یا از یک استراتژی ریمارکتینگ دیگر در این لیست استفاده کرده و یک کاهش قیمت ارائه دهید.

بروید و بهترین تبلیغ ریمارکتینگ بعدی را ایجاد کنید!

از تبلیغات ویدئویی در یوتیوب گرفته تا تبلیغات اجتماعی در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام و آگهی‌های بنر در ۴ میلیون سایت در شبکه نمایش گوگل، تقریبا دسترسی نامحدود در دستان شما قرار دارد.

اما کمپین‌های بازاریابی شما قادر نخواهند بود تنها با نشان دادن تبلیغات به افراد تصادفی در اینترنت، سود کنند. در عوض، از این کانال‌ها، دسترسی آن‌ها و گزینه‌های هدف‌گیری پیشرفته برای نشان دادن تبلیغات محصولات مرتبط به مشتریان احتمالی و موجود استفاده کنید. همچنین می‌توانید رابطه خود با مشتری احتمالی را با اطلاعات مفید و راهنماها عمیق‌تر کنید.

ما امیدواریم که شما بتوانید چیزی از این مثال‌ها یاد بگیرید و از آن برای ایجاد یک کمپین ریمارکتینگ فوق‌العاده استفاده کنید!

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

علیرضا پیر

کار اصلی من سئو و تبلیغات در گوگل است ولی به صورت تجربی در سایر کانالهای دیجیتال مارکتینگ هم فعال هستم. سالهای زیادی در شرکتهای دیجیتال مارکتینگ و آژانس های تبلیغاتی فعالیت داشتم و اینجا سعی میکنم در کنار مقاله ها بخشی از تجربیاتم رو باهاتون به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت