» تحلیل » بهترین سایت رزرو اقامتگاه و اجاره ویلا
سایت جا با ما
تحلیل

بهترین سایت رزرو اقامتگاه و اجاره ویلا

21 آذر 1400 63167

مسافران و گردشگران همیشه زمان سفر انتظار دارند اقامتگاه خوبی را انتخاب کنند. یک اقامتگاه خوب شرایط و موقعیت خاصی باید داشته باشد تا مورد استقبال قرار گیرد.

دغدغه اکثر مسافران قبل از سفر یافتن یک اقامتگاه است. اگر بتوان این اقامتگاه را قبل از شروع سفر انتخاب و رزرو کنیم بیشتر مشکلات ما حل شده است. سایت جاباما چند سالی است فعالیت خود در زمینه رزرو اقامتگاه را آغاز کرده است.

 

این سامانه آنلاین خدمات ارزنده و قابل توجهی را برای بازدیدکنندگان سایت خود در نظر گرفته است. سایت اقامتی جاباما در تمام ایران اقامتگاه برای رزرو آنلاین و اجاره به مسافران دارد. این سامانه تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را زمان رزرو اقامتگاه در اختیارتان خواهد گذاشت. 

انواع اقامتگا‌ه

 

سایت جاباما در زمینه اقامتگاه چند سالی است که فعالیت می‌کند. این سامانه از تنوع بالایی برخوردار است. اقامتگاه‌هایی که در جاباما می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید انواع مختلفی دارد. هتل، هتل آپارتمان، هتل اقتصادی، هتل لاکچری و انواع دیگر هتل خود به تنهایی تعداد بی‌شماری اقامتگاه است که شما با ورود به سامانه جاباما می‌توانید آن‌ها را برای خود رزرو کنید.

سوئیت، آپارتمان، آپارتمان مبله، هاستل و مسافرخانه اشکال دیگری از اقامتگاه را تشکیل خواهند داد. این شکل اقامتگاه نیز مزایای زیادی برای گردشگران دارد که شما با ورود به جاباما، سامانه رزرو آنلاین اقامتگاه می‌توانید درخواست اجاره آن را داشته باشید.

سایت جاباما اقامتگاه‌های دیگری نیز برای گردشگران، طبیعت‌گردان و طبیعت‌دوستان تدارک دیده است. اقامتگاه‌های بوم‌گردی برای طبیعت‌گردان انتخاب مناسبی خواهد بود. این نوع از اقامتگاه در دل طبیعت قرار گرفته است. نوع دیگری از اقامتگاه که در طبیعت واقع شده است کلبه چوبی و کلبه جنگلی است. این اقامتگاه‌ها گشت و گذار شما در دل طبیعت و جنگل را ساده‌تر خواهد کرد.

نوع دیگری اقامتگاه نیز وجود دارد. این اقامتگاه ویلا نامیده می‌شود. ویلا، اقامتگاهی تقریبا بزرگ است. این اقامتگاه در یک خانه حیاط ‌دار واقع شده است. ویلاها معمولا باغ یا باغچه‌ای را در اطراف خود دارند که زیبایی آن را چند برابر خواهد کرد. مستقل بودن ویلا زمان اجاره به مسافران و گردشگران خود یک مزیت است.

 

جاباما پلاس؛ خدمات بهداشتی و نظافتی

 

از زمان وارد شدن ویروس کرونا فکرهای زیادی مشغول این بیماری ناشناخته قرن ۲۱ شده است. راه‎های انتقال بیماری کووید ۱۹ فراوان است. اولین روش و ساده‌ترین روش منتقل شدن بیماری استفاده از وسایل مشترک است. سامانه جاباما برای منتقل نشدن بیماری تدابیری اندیشیده است. این تدابیر با نام جاباما پلاس به منصه ظهور رسید.

سامانه جاباما پلاس برای جلوگیری از انتقال بیماری و رعایت بیشتر بهداشت و نظافت وارد شده است. این سامانه تمامی پروتکل‌ها و قوانین بهداشتی موجود را با نظارت دقیق در اقامتگاه‌های زیرمجموعه‌ خود به اجرا گذاشته است.

جاباما - سایت جا با ما

قبل از ورود مسافر تمامی اقامتگاه‌ها نظافت خواهند شد. این قانون همیشه اجرا می‌شده است. زمان ورود بیماری جدید این قوانین سخت‌تر به اجرا درآمده است. سایت جاباما برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی یک بسته بهداشتی برای مسافران اقامتگاه‌های خود تدارک دیده است. زمان ورود شما این بسته‌ها به تعدا نفرات در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

بسته بهداشتی به صورت بسته‌بندی شده خواهد بود. این بسته‌ها شامل لوازم شخصی بوده است. شامپو، صابون، ماسک بهداشتی، پد ضدعفونی، دمپایی و… این بسته‌ها را تشکیل داده است. سامانه جاباما پلاس بابت این بسته‌های بهداشتی هیچ هزینه‌ای را از مسافران دریافت نخواهد کرد.

نظافت اقامتگاه‌هایی که در سامانه جاباما پلاس قرار گرفته است با نظارت بیشتر نمایندگان جاباما انجام می‌شود.

 

رزرو آنی و قطعی

 

خدمات زیادی در سامانه جاباما به مسافران ارائه خواهد شد. یکی از این خدمات را می‌توان رزرو آنی و قطعی اقامتگاه دانست. رزرو آنی و قطعی در سایت جاباما یا اپلیکیشن جاباما قابل اجرا است. شما زمان انتخاب بدون نیاز به تایید میزبان اقامتگاه دلخواه خود را رزرو خواهید کرد.

این سامانه برای روزهای شلوغ سال و تعطیلات آخر هفته و سالانه به شدت کاربرد خواهد داشت. اگر شما بدون برنامه قبلی تصمیم به مسافرت داشته باشید با کمک سامانه رزرو آنی و قطعی هر زمان که اراده کرده باشید می‌توانید اقامتگاهی را رزرو قطعی کنید.

اپلیکیشن یا ‌سایت

 

با ورود اینترنت به دنیای امروزی، بشر زندگی ساده‌تری را تجربه خواهد کرد. ظهور اینترنت، خدمات فراوانی را برای بشر داشته است. سایت، اپلیکیشن، گوشی موبایل، لپ‌تاپ و… با ورود اینترنت کاربردی‌تر شده است.

برای رزرو آنلاین اقامتگاه تا چندی پیش فقط سایت جاباما خدمات را به مسافران ارائه می‌داد. استقبال از این خدمات در سایت جاباما زمینه ایجاد اپلیکیشن را نیز به وجود آورد. وجود اپلیکیشن جاباما استفاده از خدمات جاباما را چندین برابر آسان‌تر کرده است.

اینکه شما خدمات را از کدام یک دریافت کنید فقط به شما بستگی خواهد داشت. سایت و اپلیکیشن جاباما خدماتی کاملا مشابه برای مسافران و گردشگران دارد. استفاده از نرم‌افزار جاباما راحت بوده و درخواست خدمات اقامتی به سادگی در آن صورت خواهد پذیرفت.

شما با ورود به اپلیکیشن بازار، گوگل پلی یا سیب اپ نرم‌افزار را دانلود خواهید کرد. سایت جاباما نیز این اپلیکیشن را برای دانلود قرار داده است. شما به عنوان مسافر و گردشگر که نیاز به خدمات اقامتی خواهید داشت نسخه مهمان را باید در گوشی خود داشته باشید.

روش پرداخت هزینه اقامتگاه در جاباما

 

پرداخت هزینه اقامتگاه در سایت جاباما به ۲ صورت انجام خواهد شد. روش اول شما بعد از انتخاب اقامتگاه تمامی مبلغ را به صورت آنلاین پرداخته کرده و رسید خرید دریافت خواهید کرد. دومین روش پرداخت هزینه اقامتگاه در سامانه جاباما ۲ مرحله خواهد داشت. مرحله اول شما مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به صورت آنلاین واریز خواهید کرد. پس از اتمام این مرحله شما رسید خرید دریافت می‌کنید. زمان ورود به اقامتگاه شما باقی هزینه را به صورت نقدی یا غیر نقدی به میزبان می‌پردازید.

سایت جا با ما

سایت جاباما بهترین مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه در ایران است. این سامانه هزاران اقامتگاه مانند هتل، سوئیت، آپارتمان مبله، بوم‌گردی، ویلا، کلبه چوبی، کلبه جنگلی و مسافرخانه را برای عرضه به مسافران در سامانه خود جای داده است. سایت جاباما برای رفاه حال مسافران و گردشگران یک نرم‌افزار نیز برای خود تهیه کرده است. اپلیکیشن جاباما تمامی امکانات و خدماتی که در سایت موجود است را در خود دارد. این اپلیکیشن رزرو آنلاین اقامتگاه را برای کاربران جاباما راحت کرده است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
Avatar

تیم تحریریه دی ام رمپ

ما واحد تحریریه دی ام رمپ هستیم. تحقیق میکنیم و مطالب مفید رو باهاتون به اشتراک میگذاریم. باهامون همراه باشین و با نظراتتون ما رو خوشحال کنین.

تعداد دیدگاهها: 3

 1. Avatar
  خدایاری

  من همیشه با اپلیکیشن جا با ماهتل رزرو میکنم و راضیم بودم

 2. Avatar
  امیرحسین

  ویژگی های رقابتی این وبسایت چی هست؟!

 3. Avatar
  علیدوستی

  من هم با علی بابا رزرو هتل انجام دادم و با جاباماهم رزرو اقامتگاه واقعا خوب بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×
  ورود / عضویت