» تحلیل » روش های صحیح دریافت خدمات سئو
Picture1 روش های صحیح دریافت خدمات سئو
تحلیل

روش های صحیح دریافت خدمات سئو

21 آبان 1401 40207

خدمات سئو ارزان، سئو تضمینی و قیمت‌های سئو غیرمنصفانه از جمله تجربه‌های تلخی است که صاحبان کسب‌وکارها به دلیل عدم شناخت از روش ‌های صحیح دریافت خدمات سئو گرفتار آن می‌شوند. ما در این مقاله سعی کردیم کمی بیشتر در مورد دلایلی که ممکن است این تجربه‌های منفی و تلخ برای شما هم اتفاق بیفتد صحبت کنیم.

 

جایگاه های گوگل، ارث پدر هیچ کسی نیست!

سئو تضمینی شعاری است که یک سری از شرکت‌های سئو برای جذب مشتری از آن استفاده می‌کنند. جایگاه ‌های گوگل، ارث پدر هیچ‌ کسی نیست! هیچ‌کس نسبت به هیچ‌کدام از جایگاه‌های گوگل مالکیتی ندارد. پس چطور می‌شود که یک شرکت نسبت به لینک یک گوگل به شما تضمین دهد؟!

 

اعتماد به برخی شرکت ها، می تواند برای شما گران تمام شود!

به هر شرکت یا سئوکاری که قول یا تضمین برای ارائه سئو و رساندن شما به لینک یک گوگل را می‌دهد نباید به او اعتماد کنید. زیرا این اعتماد به برخی شرکت ها، می ‌تواند برای شما بسیار گران تمام شود! زیرا اگر هم این اتفاق بیفتد و شما در لینک یک گوگل قرار بگیرید.

به‌احتمال زیاد سئوکار شما برای اینکه به وعده خود عمل کند اگر روش‌های منطبق بر قوانین سئو به هدف نرسد از تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه استفاده می‌کند. استفاده از سئو کلاه‌سیاه همانا و سقوط به قعر نتایج گوگل همانا! برای اینکه سایت خود را از قعر نتایج نجات دهید باید هزینه‌های بالایی را متحمل شوید.

 

ارائه خدمات سئو با قیمت منصفانه! مگه داریم؟

«حتماً شنیده‌اید که هرچقدر پول بدهی همان قدر آش می‌خوری» به‌راستی که چنین است. گاهی برخی شرکت‌ها با شعارهای تبلیغاتی ارائه خدمات سئو با قیمت منصفانه شما را به سمت خود می‌کشانند.

شما هم بی‌خبر از همه‌جا با اعتماد به آنها سایت خود را به سمت تباهی سوق می‌دهید. اگر کسی یک کسب‌وکار آنلاین را راه‌اندازی کند و به دنبال سئو آن باشد حتماً از مزایای آن برای کسب‌وکارش مطلع است. سئو برای پیشرفت کسب‌وکارهای آنلاین حکم طلا دارد.

 

تنها با رسیدن به صفحه اول گوگل، افزایش فروش نخواهید داشت!

شاید گمان کنید که با رسیدن کلیدواژه‌های مهم کسب‌وکارتان به صفحه اول گوگل می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. اما شما تنها ظاهر را می‌بینید. این شرکت‌ها از همین باور استفاده می‌کنند و از پشت به شما خنجر می‌زنند.

آنها با استفاده از روش‌های سئو کلاه‌سیاه این کلیدواژه‌ها را طبق توافقی که با شما داشته‌اند به صفحه اول می‌رسانند و سایت را به شما تحویل می‌دهند. بعد از چند هفته شما بی‌خبر از همه‌جا متوجه می‌شوید که فروش‌های هفتگی شما کاهش پیدا کرده است.

بیشتر که تحقیق می‌کنید می‌بینید که دیگر در صفحه اول گوگل حضور ندارید و به قعر نتایج سقوط کرده‌اید.

 

تولید محتواهای بی کیفیت و بی ارزش

برخی از این شرکت‌های سئو با شگردهایی که دارند افزایش ورودی و افزایش فروش و حتی رتبه کلیدواژه‌ها را در قرارداد ذکر نمی‌کنند. به بهانه بهینه‌سازی و انجام خدمات سئو، یک سری محتواهای بی‌کیفیت و بی‌ارزش برای سایت شما تولید می‌کنند.

محتوایی که نه در زمان حال حاضر بلکه در آینده نیز سودی برای کسب‌وکار شما نخواهد داشت. محتواهایی که اعتباری به سایت شما اضافه نخواهد کرد. در نهایت شما زمان را که ارزشمندتر از طلاست از دست می‌دهید.

 

تجربه ای تلخ و غیرقابل جبران برای کسب‌وکارها

از دیگر تجربه‌های تلخی که در دریافت خدمات سئو ممکن است برای شما به وجود بیاید، روش‌های غلطی است که برای تعیین قیمت سئو وجود دارد، یا انتخاب شرکت سئویی است که قیمت سئو غیرمنصفانه‌ای را به شما ارائه می‌دهد.

Picture2 روش های صحیح دریافت خدمات سئو

شناخت روش‌های قیمت‌گذاری در پروژه‌های سئو

سئو سایت با روش‌های مختلفی قیمت‌گذاری می‌شوند. شناخت این روش‌ها، می‌تواند به شما کمک کند تا باتوجه‌به اهدافی که برای کسب‌وکارتان دارید بهترین روش را انتخاب کنید.

 

روش اول – بر اساس جایگاه کلمات کلیدی

تعرفه سئو سایت بر اساس جایگاه کلمات کلیدی، هدفی نیست که سئو به دنبال آن باشد. شما با استفاده از سئو نباید به دنبال خودنمایی در صفحه اول گوگل باشید. افزایش تعداد ورودی‌ها و به دنبال آن افزایش فروش نباید باهدف رسیدن به صفحه اول گوگل کم‌رنگ شود. به‌علاوه اگر جایگاه کلمات کلیدی دغدغه اصلی سئوکار باشد برای رسیدن به آن ممکن است دست به هر کاری برسد. حتی استفاده از تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه!

 

روش دوم – بر اساس افزایش ورودی از گوگل

قیمت سئو بر اساس افزایش تعداد ورودی از گوگل شاید در ابتدا برای کسب‌وکارهایی که تازه‌کار خود را شروع کرده‌اند مناسب باشد ولی بعد از چند ماه دیگر نمی‌تواند مطلوب باشد. افزایش شانس فروش با افزایش تعداد ورودی از گوگل شاید همخوانی داشته باشد اما صددرصد نیست.

پس براین‌اساس قرارداد سئو خود را امضا نکنید. زیرا عوامل بسیاری در فروش تأثیر دارند و هر ورودی به‌احتمال 100% تبدیل به مشتری نمی‌شود. از طرفی ممکن است شرکت سئو موردنظر به دلایلی نتواند میزان ورودی‌ها را آن‌قدر که در قرارداد ذکر کرده بود افزایش دهد.

به‌این‌ترتیب برای اینکه صداقتش فدای هدفش نشود ممکن است از بازدیدهای فیک و کمک‌گرفتن از ربات‌ها استفاده کند.

 

روش سوم – به‌صورت پروژه‌ای مدت‌دار

برای تعیین صحیح قیمت سئو باید فاکتورها و kpiهای مختلفی را در نظر بگیرید. در این مدل قیمت‌گذاری kpiهای مختلفی در نظر گرفته می‌شود. قیمت سئو بر اساس خدمات سئو که روی پروژه شما انجام می‌شود تعیین می‌شود.

زمانی که همه چیز قابل‌اندازه‌گیری، روشن و شفاف باشد هزینه اضافی نه به کارفرما و نه شرکت سئو تحمیل نمی‌شود. هیچ دلیلی هم برای عدم موفقیت وجود ندارد.

 

استفاده از تجریبات منفی برای موفقیت در سئو

بیان تجربه‌های منفی و تلخ همیشه هم بد نیست شما می‌توانید با استفاده از این تجربیات، کمتر دچار اشتباه شوید و با انتخاب درست و دریافت خدمات سئو صحیح برای رسیدن به موفقیت راه کوتاه‌تری را برای سئو سایت خود طی کنید.

Picture3 روش های صحیح دریافت خدمات سئو

 

همکاری بهترین کار‌آفرین‌های ایرانی با آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ از سال ۱۳۹1 باهدف کمک به مشاغل و کسب‌وکار‌های سنتی و ایجاد زیربنایی محکم برای مشاغل اینترنتی و آنلاین به وجود آمد. نبض مارکتینگ در طی این 9 سال با بهترین کار‌آفرینان و صاحبان برند‌های مطرح ایرانی همکاری داشته که تمام نتایج به‌دست‌آمده حاصل زحمات افراد باتجربه و متخصص تیم بوده است.

از جمله دستاوردهای نبض مارکتینگ در این حرفه، داشتن بیش از 300 پروژه سئو، بیش از 15 هزار کلیدواژه در صفحه اول گوگل و سابقه فعالیت در بیش از 50 حوزه کسب‌وکاری می‌باشد.

همین‌طور نبض مارکتینگ، سابقه و تجربه بسیاری در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه‌های مختلفی از Digital Marketing را دارد که امروزه هرکدام از آن‌ها به شرکت‌های موفقی در زمینه‌های طراحی سایت، بهینه‌سازی و سئو سایت، طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن و نرم‌افزار تبدیل شده‌اند.

برای آنکه محصول یا خدمت شما در نتایج اول گوگل دیده شود، به یک مشاور حرفه ای سئو نیازمندید. مشاوران نبض مارکتینگ با ارائه خدمات سئو حرفه ای، مشاوره و آنالیز سئو سایت، یک برنامه اساسی برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما ارائه خواهند داد. به این صورت، با انجام برنامه‌های او، سایت شما پس از بهینه‌سازی و بهبود، در رتبه های بالای گوگل قرار می‌گیرد. همین امر باعث می‌شود که جذب ورودی به سایت شما افزایش یابد و سبب کسب درآمد و سود بیشتر شما شود.

اگر شما هم علاقه‌مندید، فرصت را از دست ندهید! برای رسیدن به اهداف و رؤیاهایتان، برنامه‌ریزی کنید و با گفتگو با افراد متخصص و مشاوران نبض مارکتینگ، رؤیای خود را به حقیقت تبدیل کنید.

 

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ | Nabzemarketing.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 3.00
Avatar

تیم تحریریه دی ام رمپ

ما واحد تحریریه دی ام رمپ هستیم. تحقیق میکنیم و مطالب مفید رو باهاتون به اشتراک میگذاریم. باهامون همراه باشین و با نظراتتون ما رو خوشحال کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت