» شبکه های اجتماعی » محتوا های خود را با این 6 روش در اینستاگرام دوباره استفاده کنید!
instagram-content-repurpose
شبکه های اجتماعی

محتوا های خود را با این 6 روش در اینستاگرام دوباره استفاده کنید!

14 دی 1399 10102

تولید محتوا در پلتفرم های مختلف هیچگاه ساده نبوده است. به جای تولید محتوای زیاد، از یک محتوای تولید شده در چند پلتفرم استفاده کنید تا بیشترین استفاده را از محتوای خود ببرید. اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم ها برای ارائه محتواست و محتوا های خود را می توانید در شکل های مختلف در اینستاگرام منتشر کنید. در ادامه با 6 روش استفاده مجدد از محتوا در اینستاگرام آشنا می شویم.

 1. استفاده از محتواهای موجود در وبلاگ به صورت خلاصه
  بیشترین محتوا های اینستاگرام که توسط کاربر ها دیده می شوند به ترتیب: پست های چند برگه ای، عکس ها و ویدئو ها هستند. پس بهترین راه برای استفاده از یک مقاله وبلاگ سایت در اینستاگرام، استفاده از خلاصه متن و پست کردن چند برگه ای است.
 2. سریال پست های مربوط به هم بسازید.
  به طور مثال، پست های مربوط به کووید-19 در امسال بسیار بازدید داشته اند و بسیار از پیج ها، دسته بندی مشخصی در اینستاگرام خود دارند و مقاله های علمی در مورد این ویروس را به صورت سریال وار؛ منتشر می کنند.
 3. سایز ویدئو های کانال یوتیوب خود را عوض کرده و مناسب IGTV اینستاگرام کنید
  اگر دقت کرده باشید، کانال آی جی تیوی اینستاگرام بسیار ترند شده و مورد علاقه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. با ریسایز کردن ویدئو های یوتیوب و استفاده از آنها در کانال آی جی تیوی، منبعی از محتوا در پیج خود خواهید داشت.
 4. از بهترین توییت های خود اسکرین شات بگیرید
  از توییت های جالب و جذابی که توسط کاربران پسندیده شده است اسکرین شات بگیرید و به عنوان پست در اینستاگرام منتشر کنید. اگر هنوز در توییتر اکانت ندارید؛ پیشنهاد می کنیم وارد این دنیای تبادل اطلاعات شوید. حتی اگر علاقه ای به ورود به توییتر ندارید، می توانید محتوا های کوتاه خود را در تمپلیت های توییتر قرار دهید و پست کنید.
 5. از ویدئو های طولانی خود، کلیپ بسازید
  همانطور که از ویدئو های طولانی یوتیوب برای آی جی تیوی استفاده می کنید، می توانید یک ویدئوی طولانی یو تیوب را به چند بخش مجزای کوتاه تبدیل کرده و به عنوان پست های معمولی، منتشر کنید.
 6. از استوری های اینستاگرام غافل نشوید
  تا به حال درمورد استفاده از محتوا های دیگر در پلتفرم اینستاگرام سخن گفته ایم. حال تمامی محتوا های استفاده شده در پست ها، آی جی تیوی و پست های چندبرگی اینستاگرام را؛ در استوری های خود بارگذاری کنید. دسته بندی های مشخص برای هایلایت های استوری اینستاگرام خود بسازید و در دنیای استوری ها نیز بسیار فعال باشید. روزانه حدود 500 میلیون کاربر استوری ها را در اینستاگرام بازدید می کنند.

استفاده از 6 روش بالا برای بالا بردن مخاطب و استفاده حداکثری از محتوای تولید شده است. همانطور که می دانید تولید محتوا های با کیفیت زمان و هزینه بسیاری نیاز دارد. پس تا حد ممکن باید از محتوای تولید شده نهایت استفاده را ببریم.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×
  ورود / عضویت