» شبکه های اجتماعی » اینستاگرام از استوری کردن پست ها جلوگیری خواهد کرد!
photo 1575754538550 7f71042a7620 اینستاگرام از استوری کردن پست ها جلوگیری خواهد کرد!
شبکه های اجتماعی

اینستاگرام از استوری کردن پست ها جلوگیری خواهد کرد!

26 اسفند 1399 40127

درحالی که هرروز اینستاگرام از اضافه کردن بخش های جدید و امکانات متنوع خبر می دهد، این بار در نظر دارد یکی از امکانات کاربران را از دسترس آنان خارج کند. در آینده ای نزدیک، اینستاگرام امکان استوری کردن پست های عادی هر اکانت را، مسدود خواهد کرد. دلیل اینکار، درگیری بیشتر کاربران با هر بخش مختص به خود است. بعنی آی جی تیوی به جای خود، استوری به جای خود و پست های عادی نیز در جای خود، اقدام به ارائه محتوا کنند.

از چندین روز گذشته، اینستاگرام این پیغام را به تعدادی از کاربران ارسال می کند.

Instagram post warning

همانطور که در این تصویر میبینید، اینستاگرام امکان استوری کردن پست ها را از برخی کاربران، گرفته است. البته می توانید آی جی تیوی ها را در استوری خود قرار دهید؛ این مورد تنها در ارتباط با پست های عادی است.

این اضافه و مسدود کردن امکانات، معنای خاصی به اینستاگرام می بخشد. اگر می خواهید آی جی تیوی ببینید، باید پیج شخص را فالو داشته باشید، اگر کاربر را فالو کنید، تمام بخش های مورد نظر خود را به راحتی خواهید دید و نیازی نیست در استوری، مجددا پست ها قرار گیرند. محتواهای خاص تر، کاربران بیشتری را راضی خواهند کرد. بخش استوری کاربرد خاص خود را دارد، همانطور که آی جی تیوی و پست های صفحه؛ برای هدف خاصی استفاده می شوند.

هدف اصلی اینستاگرام، جلوگیری از انتشار محتواهای یک اکانت در پلتفرم های متفاوت است. برای پیشبرد اهداف خود در اینستاگرام، باید برای هر بخش، محتوای مخصوص خود را تولید کنید و این به معنای بالارفتن کیفیت محتواها خواهد بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت