دی ام رمپ
رسانه بازاریابی دیجیتال
Rate this post

اینستاگرام در حال تست کردن امکان حذف لایک هاست!

در حال حاضر اینستاگرام در حال تست کردن امکانی است که کاربر ها بتوانند تعداد لایک های پست های خود را حذف کنند یا به نمایش بگذارند.

0

در حال حاضر اینستاگرام در حال تست کردن امکانی است که کاربر ها بتوانند تعداد لایک های پست های خود را حذف کنند یا به نمایش بگذارند. بهترین بخش این امکان، حق انتخابی است که به کاربران داده می شود. این امکان مشابه حذف کردن کامنت ها از روی پست ها یا بازگرداندن آنهاست.

در نگاه اول، حذف کردن نمایش تعداد لایک ها از رقابت های بیهوده بین کاربران می کاهد. (طبق پیشفرضی که کاربران در مورد لایک ها دارند: هرپستی لایک بیشتری بگیرد، معتبر تر است). از این دید نگاه های منفی گرا کم می شود.

این امکان برای اینستاگرام حیاتی به نظر می رسد؛ زیرا بیشترین تعدد کاربر های اینستاگرام را نوجوانان و جوانان تشکیل می دهند. تاثیر پذیری از این رقابت ها بر سر لایک، در این سنین بیشتر است.

اطلاعات خیلی منطم و با دقتی از سوی اینستاگرام در مورد مزایای حذف تعداد لایک منتشر نشده است. اما تحلیلگر های متخصص بر این باورند که این امکان در کل، می تواند بازدهی داشته باشد.

برخی دیگر از کاربران نیز بر این باورند که مشخص بودن تعداد لایک ها، برای مقایسه های شخصی آنها اهمیت دارد. ماند تعداد بازدید های یک ویدئو در تیک تاک در مقایسه با لایک های یک ویدئو در اینستاگرام! با این تفاسیر، باز نگاه داشتن دست کاربران توسط اینستاگرام و دادن حق انتخاب برای حذف یا نشان دادن تعداد لایک ها، تا حد زیادی می تواند گروه های کاربران با تفاوت های فکری در این موضوع را راضی کند.

اخبار اینستاگرام که در این پست خواندیم به صورت آزمایشی بوده و هنوز به طور قطع تصمیم گیری نهایی توسط اینستاگرام انجام نشده است. خبر های جدید و مکمل را در رمپ دیجیتال مارکتینگ می توانید مشاهده کنید.

Rate this post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.