» تحلیل » یوتیوب امکان مشاهده تاریخچه بازدید کودکان را به والدین می دهد!
photo 1567606404839 dea8cec4d278 یوتیوب امکان مشاهده تاریخچه بازدید کودکان را به والدین می دهد!
تحلیل - شبکه های اجتماعی

یوتیوب امکان مشاهده تاریخچه بازدید کودکان را به والدین می دهد!

26 اسفند 1399 20133

با هر دیدگاهی که بخواهیم ببینیم، یوتیوب پلتفرمی قدرتمند است که توسط کودکان نیز استفاده بالائی دارد. نحوه استفاده کودکان از یوتیوب متفاوت شده و علاقه مندی های آنها در یوتیوب را می توان دنبال کرد. امکان تولید محتوا و درآمد یوتیوبر ها از این پلتفرم، علاقه کودکان را نسبت به تبدیل شدن به یک یوتیوبر بالا برده است.

اما یوتیوب می تواند برای آنها مشکل ساز باشد. با اینکه یوتیوب پلتفرم “یوتیوب کودکان” را راه اندازی کرده، هنوز هم مرزهای محتواهای یوتیوب برای آنها باز است و می توانند به هرگونه ویدئو دسترسی داشته باشند. برای والدین مهم خواهد بود که کودکشان چه محتوایی را دنبال می کند و در چه زمینه هایی علاقه نشان می دهد.

به همین دلایل، یوتیوب در بروزرسانی جدید، امکان مشاهده تاریخچه بازدید کودکان را به والدین آنها خواهد داد تا مسیر درست را با مشاوره و همراهی والدین انتخاب کنند.

به گفته یوتیوب:

” در سال اخیر با مربیان و والدین مختلف کار کرده ایم تا بتوانیم یک راه حل برای امنیت اینترنتی کودکان بیابیم. در ماه های آینده، امکانی را راه اندازی خواهیم کرد که کودکان با یک اکانت گوگل مخصوص(که توسط والدین قابل رهگیری خواهد بود) به استفاده از یوتیوب بپردازند. این اکانت با محدودیت هایی همراه است و تاریخچه ویدئو های مشاهده شده توسط کودکان را به والدین گزارش خواهد داد. به صورت آزمایشی این فعالیت را ادامه خواهیم داد تا بازخورد های آن‌را بتوانیم بررسی کنیم و بهترین تصمیم گیری را لحاظ نماییم.”

در این بروزرسانی، والدین می توانند 3 سطح بازدید را برای حساب کودک خود باز کنند که به شرح زیر است:

  • گشت و گذار محدود
  • گشت و گذار بیشتر
  • امکان بازدید اکثز محتواهای یوتیوب

این شرایط به والدین اطمینان خاطر از بابت محتوای مورد استفاده فرزندان خود را خواهد داد. برای رده های سنی مختلف می توانید تصمیم گیری های متفاوت داشته باشید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت