» موفق های اکوسیستم » بیوگرافی پارسا کاکویی؛ متخصص بازاریابی محتوا
پارسا کاکویی
موفق های اکوسیستم

بیوگرافی پارسا کاکویی؛ متخصص بازاریابی محتوا

16 اسفند 1400 50212

با استناد به گفته‌های خود آقای کاکویی می‌توان گفت که ایشان یک شخص اجتماعی و هدفمند هستند و برای رسیدن به اهدافشان به طور مداوم در حال تلاش می‌باشند. یکی از ویژگی‌های خاص اخلاقی که در بیوگرافی پارسا کاکویی نقطه عطفی برای رسیدن به موفقیت‌ها بی‌شمار او محسوب می‌شود، خستگی‌ناپذیر بودن و روحیه بالا است. اطرافیان آقای کاکویی برای توصیف ایشان از خصلت تلاش کردن بدون وقفه در تمام مراحل زندگی، استفاده می‌کنند.

 

رشته تحصیلی پارسا کاکویی

آقای کاکویی در رشته دانشگاهی مدیریت و بازاریابی تحصیل کرده‌اند و توانستند آن را با موفقیت پشت سر بگذارند. او با دارا بودن مدرک تحصیلی به همراه تجربیات ناشی از فعالیت‌های خودش، موفق شد ۹ سال فعالیت تحسین برانگیز را در سطوح بازاریابی و فروش را داشته باشد. موفقیت‌های پی در پی در این زمینه باعث شد که تصمیم بگیرد در فضای مجازی اطلاعات و تجربیات خودش را در اختیار تمام مردم بگذارد تا مردم هم از آن‌ها استفاده کنند.

 

علایق پارسا کاکویی

پارسا کاکویی از دوران مدرسه به نوشتن انشا علاقه داشت. این علاقه همچنان تا بزرگسالی با او همراه بود. در بزرگسالی دریافت که علاوه بر نوشتن به انجام فروش محصولات نیز علاقه‌مند است؛ به همین علت پس از گذر چند سال از فعالیت در زمینه فروش و بازاریابی، تصمیم گرفت که دو زمینه علاقه‌مندی خود را با یکدیگر ترکیب کند. ادغام کردن این دو موجب شد که به بازاریابی محتوایی مشغول شود. بازاریابی محتوایی علاوه بر علاقه اصلی زمینه فعالیت تخصصی ایشان نیز می‌باشد.

از دیگر علایق پارسا کاکویی می‌توان به فیلم و پیاده‌روی نیز اشاره کرد. به گفته خودشان، در میان تمام شبکه‌های مجازی نیز اینستاگرام و بعد توییتر را انتخاب می‌کنند. همچنین در میان صدای خوانندگان صدای آقای سیاوش قمیشی را دوست دارند. نکته جالبی که در بیوگرافی پارسا کاکویی وجود دارد این است که علاقه‌ای ندارد کسی بی‌نظمی اطرافش را منظم کند و بر روی این مسئله نیز حساس هستند.

 

مقالات پرطرفدار پارسا کاکویی

همان طور که اشاره کردیم ایشان با اینکه سن کمی دارند؛ اما توانسته‌اند تجربیات و دانش مفیدی کسب کنند و تصمیم گرفتند بخش عظیمی از این تجربه‌ها را در قالب مقالات در فضای مجازی با مردم به اشتراک بگذارند. البته که قابل ذکر است تمامی موضوع‌هایی که ایشان توضیح می‌دهند از لحاظ علمی نیز درست هستند و ایرادی بر آن‌ها وارد نیست؛ زیرا علاوه بر تجربه، هر نکته‌ای که قصد توضیح دادن آن را دارند ابتدا را از نظر علمی می‌سنجد تا در سال‌های بعد نیز همچنان مفید و کارآمد باشد. از مهم‌ترین مقالاتی که ایشان در فضای مجازی منتشر کرده است می‌توان به مورد زیر اشاره کرد.

  • روش‌های تحقیق کلمات کلیدی
  • چرا کارمندان استعفا می‌دهند
  • ۷ استراتژی کاربردی برای طراحی صفحه لندینگ
  • کارشناس محتوا کیست و چه مهارت‌هایی دارد؟
  • ۱۲ گم تا موفقیت محتوای سایت
  • داستان سرایی برند در سه کام
  • تکنیک‌های کپی رایتینگ

تمام موارد نام‌ برده‌ شده تنها بخش کوچکی از فعلیت‌های ایشان است. توجه داشته باشید باوجوداینکه آقای کاکویی علاقه شدیدی به نگارش متن و تولید محتوای متنی دارند و با قلم قوی که دارند به سادگی هر موضوعی را توضیح می‌دهند؛ اما فعالیتشان در فضای مجازی محدود به نگارش مقاله نمی‌شود و برخی از موضوعات را با سمینار، لایو و ویدئو برای علاقه‌مندان توضیح می‌دهند.

 

فعالیت های پارسا کاکویی

آقای کاکویی در یک لایو با فربد قطبی توضیح داد که از سال ۱۳۸۸ در حوزه بازاریابی مشغول به فعالیت است. حدودا سه سال به عنوان کارشناس محتوا و دیجیتال مارکتینگ در آموزشگاه صفیر کار کرده و پس از آن در کانون تبلیغاتی ایران نوین در سمت کارشناس محتوا در حال فعالیت می‌باشد. بیوگرافی پارسا کاکویی مملو از توانمندی‌ها و موفقیت‌های چشم گیر است. به عنوان مثال ایشان موفق شدند با مجموعه‌هایی همچون بیمه ملت، انتشارت نیلوفر، نشر چشمه، شیپور، آکادمی دیجیتال مارکتینگ و… نیز همکاری داشته باشند و یک رزومه درخشان را از پارسا کاکویی به جای بگذارند.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 4.67
Avatar

تیم تحریریه دی ام رمپ

ما واحد تحریریه دی ام رمپ هستیم. تحقیق میکنیم و مطالب مفید رو باهاتون به اشتراک میگذاریم. باهامون همراه باشین و با نظراتتون ما رو خوشحال کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت