» تحلیل » آیا کاربران برای خواندن توییت های اشخاص پول خواهند پرداخت؟
photo 1611605698335 8b1569810432 آیا کاربران برای خواندن توییت های اشخاص پول خواهند پرداخت؟
تحلیل - شبکه های اجتماعی

آیا کاربران برای خواندن توییت های اشخاص پول خواهند پرداخت؟

26 اسفند 1399 30123

آیا کسی برای خواندن توییت‌های من پول می‌پردازد؟ این سوالی است که هر کاربر توئیتر با بیش از 10 هزار فالوور، از خود می پرسد؛ تا اینکه در هفته گذشته، یوتیوب از بروزرسانی مربوط به “سوپر فالو” خود رونمایی کرد.

Twitter Super Follow

همانطور که می بینید، یک سوپر فالوور می تواند با پرداخت حدود 5 دلار ماهانه، به بخش های زیر دسترسی پیدا کند:

  • نشان حمایت کننده
  • خبرنامه مشترک
  • محتوای منحصر به فرد
  • تخفیفات و فرصت های خرید

توییتر به دنبال جدا کردن دنبال کننده های خاص از عمومی است و برای دسترسی به محتوای خاص حساب های ارزشمند، باید پول بپردازید. برای تصور بهتر، می توانید به دوستان نزدیک(close friends) و فالوور های عادی اینستاگرام فکر کنید.

کاربران خاص توییتر، می توانند با بررسی لیست سوپر فالوور های خود، به صورت خاص برای آنها پست منتشر کنند. حتی صحبت کردن در دایرک مسیج نیز برای سوپر فالوور ها متفاوت خواهد بود.

این فرآیندها، باعث تولید محتواهای جدی تری در توییتر شده و در آینده نیز امکانات بسیار زیادی را به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد کرد.

اما آیا کاربران واقعا برای خواندن توییت ها پول پرداخت خواهند کرد؟

در واقع با تحلیل مسائل پیرامون، می توانیم بگوییم خیر. اما شاید این تغییرات، امیدبخش تولیدمحتوای بهتر در توییتر باشد و کاربران را ترغیب کند محتوای قابل خرید بنویسند. شاید در آینده، روش درآمد زایی متفاوتی با این روش بروزرسانی شود و بهتر است کاربران برای آن، آمادگی لازم را داشته باشند.

شناخته شدن در دنیای اینترنت و مخصوصا شبکه های اجتماعی شما را به درآمد خواهد رساند. اگر به مردم بگوییم پردرآمد ترین کاربر یوتیوب کودکی است که در مورد آنباکسینگ وسایل، ویدئو می سازد، قاعدتا تعجب خواهید کرد و تصور می کنید شما نیز می توانید این کار را انجام دهید. بله شما نیز می توانید ولی به خوبی ایشان خواهید بود؟

حقیقت این است که اگر به خوبی ستاره های شبکه های اجتماعی تولیدمحتوا کنید، به خوبی آنان ارتباط برقرار کنید و اطلاعات مفید منتشر کنید، می توانید کسب درآمد کنید. توییتر نیز با بروزرسانی جدید، می خواهد پلتفرم خود را محلی جذاب برای کسب درآمد ستاره های تولیدمحتوای خود کرده و اهمیت بیشتری به این موضوع بدهد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت