breadcrumbs_delimiter تحلیل breadcrumbs_delimiter Snap – یک جایگزین معتبر برای Wordtracker و Overture
businessman flying rocket business concept 107791 76 Snap - یک جایگزین معتبر برای Wordtracker و Overture
تحلیل - آموزش سئو

Snap – یک جایگزین معتبر برای Wordtracker و Overture

9 بهمن 1399 002

Snap.com، که موسس آن مسئولیت ابداع Overture و Picassa را نیز داشت، براساس جستارهایی است که هر ماه در موتور آن‌ها وارد می‌شود، یک مجموعه ابزار قدرتمند و بسیار موثر ساخته‌. از آنجا که Snap.com در حال حاضر تعداد بسیار کمی جستجو را دریافت می‌کند، ویژگی‌های آن برای کلیدواژه‌های پرتکرار و محبوب، نسبت به کلمات کوتاه‌تر و خاص‌تر،  بسیار کاربردی‌تر هستند. با این حال، ظرفیت داده‌ها، روش لیست کردن و نشان دادن اطلاعاتی که از نظر بسیاری از موتورهای جستجو از نظر شفافیت بسیار خاص است، گامی رو به جلو است.

در رابط کاربری Snap.com، این اطلاعات به راحتی قابل جداشدن، دانلود شدن و استفاده هستند که برای اجتماع وبمسترهای بسیار رضایتمند ایجاد شده است. من معتقدم که این سایت کار خود را به درستی انجام می‌دهد و احتمالا به هزاران لینک و ترافیک بسیار بیشتری در طول چند ماه آینده دسترسی پیدا می‌کند. گام مهم بعدی برای آن‌ها یکپارچه سازی رابط کاربری و تکنولوژی خود با یک موتور جستجو که دارای پایگاه اطلاعاتی انبوه و به‌هنگام درباره آنچه که جستجوگران به دنبالش هستند، است. قبل از اینکه Snap.com توسط یکی از اعضای برجسته بازار (حدس من AskJeeves است) کنترل ‌شود، خیلی درمورد آن عمیق نمی‌شوم.

ضمیمه: با مراجعه به خلاصه‌ برترین جستجوهای سایت Snap، وبلاگ و صفحه کلیدواژه‌های برتر آن‌ها اطلاعات بسیار دقیق‌تری دریافت کنید-از جمله اینکه کدام جستجوها منجر به افزایش نرخ کلیک می‌شوند (هرچیز شگفت‌انگیزی).

snap Snap - یک جایگزین معتبر برای Wordtracker و Overture


به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

علی پیر

من علی پیر هستم. متخصص و استراتژیست سئو و گوگل ادز و توسعه دهنده تجارت الکترونیک. اینجا شاید فرصتی باشه تا در کنار هم بیشتر یاد بگیریم. نظراتتون رو بذارین تا باهم بیشتر صحبت کنیم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ×
    ورود / عضویت