» شبکه های اجتماعی » قابلیت جدید فرستادن پیام صوتی در توییتر!
vot قابلیت جدید فرستادن پیام صوتی در توییتر!
شبکه های اجتماعی

قابلیت جدید فرستادن پیام صوتی در توییتر!

10 اسفند 1399 3031

اخیرا بخش فنی توییتر، امکان ضبط و توییت پیام‌های صوتی را در این شبکه اجتماعی محبوب، اضافه کرد. کاربران می توانند پیام صوتی مورد نظر را پس از ضبظ کردن، گوش بدهند و پس از تایید؛ اقدام به پست کردن کنند.

ویژگی‌‌های پیام صوتی توییتر:

  • کاربران از حالا می‌توانند پیام صوتی با حداکثر زمان 2 دقیقه و 20 ثانیه، ضبظ و توییت کنند
  • پیام های صوتی طولانی تر از 2 دقیقه و 20 ثانیه، در بخش “threaded messages” تا حداکثر 25 عدد قرار می گیرند.
  • ویژگی پیام صوتی فعلا برای کاربران IOS قابل استفاده است و حالت آزمایشی دارد.

اگر تا به حال به این فکر کردید که در یک توییت نمی توانید تمامی محتوایی گه مد نظر دارید را ارائه دهید، این ویژگی توییتر برای شما جذاب خواهد بود. با استفاده از پیام صوتی، می توانید محتوایی که در ذهن دارید، به راحتی با کاربران به اشتراک بگذارید. ویژگی جذاب دیگر استفاده از پیام صوتی، اهمیت لحن در توضیح محتواست؛ شاید در بعضی قسمت ها لحن شما متفاوت باشد و کاربران به دلیل این تفاوت لحن، برداشت های متفاوتی را از محتوای شما داشته باشند؛ اما با استفاده از پیام صوتی، می توانید لحن صحبت خود را نیز در توییت ارائه دهید و آن چیزی که در ذهن شماست، با برداشت مشخص به کاربر ارائه شود.

متن ها بی احساس هستند، اگر محتوای توییت شما بامزه و خنده دار است یا همراه با غم و غصه است؛ می توانید با استفاده از پیام صوتی، این احساسات را نیز منتقل کنید.

در حال حاضر امکان توییت پیام صوتی فقط برای کاربران IOS ارائه شده اما کمپانی توییتر قصد دارد این امکان را برای تمام کاربران در آینده، قابل دسترس کند. در صورت آپدیت و پیشرفت این ویژگی، در همین پست به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت