» شبکه های اجتماعی » واتس‌اپ امکان تماس صوتی و تصویری را برای دسکتاپ راه اندازی کرد!
photo 1611746872915 64382b5c76da واتس‌اپ امکان تماس صوتی و تصویری را برای دسکتاپ راه اندازی کرد!
شبکه های اجتماعی

واتس‌اپ امکان تماس صوتی و تصویری را برای دسکتاپ راه اندازی کرد!

29 فروردین 1400 30213

درحالی که واتس‌اپ هنوز به دنبال راضی کردن کاربران از بروزرسانی پیشین مربوط به قوانین این پیامرسان است، از بروزرسانی خود در رابطه با امکان تماس تصویری و صوتی در ورژن دسکتاپ خود خبر داد.

به گفته واتس‌اپ:

در سال گذشته، آمار های ما نشان داده است که کاربران، استفاده بیشتری از تماس های تصویری و صوتی واتس‌اپ داشته اند. اغلب این تماس ها طولانی بوده اند. در جشن سال نو گذشته، ما رکورد تماس های روزانه را شکستیم و به عدد 1 میلیارد و 400 میلیون تماس تصویری و صوتی در یک روز رسیدیم. با شرایط قرنطینه، افراد زیادی هستند که از عزیزان خود دور شده اند و همین، دلیل مناسبی برای رخداد این شرایط بوده است. ما می خواهیم تماس هایی که توسط واتس‌اپ انجام می شوند، حس راحتی و نزدیکی بیشتری را برای افراد ایجاد کنند.”

واتس‌اپ به میزان استفاده از دسکتاپ در این مورد اشاره ای نکرده، اما با بروزرسانی جدید و امکان تماس تصویری یا صوتی در دسکتاپ، پیشبینی می شود عدد تماس های روزانه به 2 میلیارد تماس نیز، نزدیک شود.

بعد از بروزرسانی شرایط و قوانین، کاربران زیادی از ترس استفاده واتس اپ از اطلاعات شخصی خود، این پیامرسان را ترک کردند. بروزرسانی جدید در مورد تماس های تصویری و صوتی، اگر به بار بنشیند؛ می تواند کاربران رفته را بازگرداند و کاربران بیشتری را نیز جذب کند. دلیل دیگری که باعث می شود کاربران دوباره به این پیامرسان اعتماد کنند، انتشار مطالبی از سوی واتس اپ است که شرح می دهد:
” هیچ اطلاعات شخصی کاربران در جایی منتشر نخواهد شد.”

پس از حالا به بعد، راه های ارتباطی بیشتری از طریق واتس اپ در اختیار کاربران خواهد بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت