» شبکه های اجتماعی » یوتیوب راه های درآمدزایی جدیدی برای تولیدکنندگان محتوا در نظر می گیرد!
photo 1541877944 ac82a091518a یوتیوب راه های درآمدزایی جدیدی برای تولیدکنندگان محتوا در نظر می گیرد!
شبکه های اجتماعی

یوتیوب راه های درآمدزایی جدیدی برای تولیدکنندگان محتوا در نظر می گیرد!

29 فروردین 1400 61123

به تازگی، یوتیوب در نظر دارد روش های درآمدزایی در این وبسایت قدرتمند را بیشتر کند. در آینده ای نزدیک، مانیتایز کردن از یوتیوب دستخوش تغییرات مثبت برای تولیدکنندگان محتوا خواهد شد.

تغییرات آینده در یوتیوب، باعث درآمدزایی مستقیم از بازدیدکنندگان خواهد شد.

نیل موهان، یکی از مدیران ارشد یوتیوب، در پستی از وبلاگ این سایت در مورد نسل بعدی ویدئوها و سرمایه گذاری بر روی آنها صحبت کرد. یکی از قابلیت های جدید یوتیوب، بخش شورتز(shorts) است. این قابلیت، مشابه شبکه اجتماعی تیک تاک است و امکان تولید و انتشار ویدئوهای کوتاه را به تولیدکنندگان محتوا می دهد.

موضوع بعدی صحبت نیل موهان، در مورد اضافه کردن روش های درآمدزایی دیگر است. یوتیوب قصد دارد تا با آپدیت پلتفرم، موقعیت های کسب درآمد بیشتری در اختیار کاربران قرار دهد.

یوتیوب علاقه دارد تا به کاربران در راه شروع کسب و کارهایشان کمک کند. این سیاست بیش از 10 سال پیش با پلتفرم همکاری یوتیوب شروع شد و حالا در زمانی حساس قرار دارد. همچنین موهان درمورد پرداخت بیش از 30 میلیارد دلار به کاربران در 3 سال اخیر صحبت کرد. این مبلغ به تولیدکنندگان محتوا، شرکت های تولید ویدئو و هنرمندان مختلف پرداخت شده است.

طرح های درآمدزایی جدید شامل درامدزایی مستقیم از تبلیغات و فروش کالا هستند. همچین یوتیوب به کاربران خود قول می دهد تا در این راه بیش از پیش سعی کند و همواره راه های درآمدزایی جدیدتری را ارائه دهد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

تعداد دیدگاهها: 1

  1. Avatar
    آرزو ثمنی

    به نظرتون در زمینه آموزشی چند سال اول چقدر میشه درامد داشت. با توجه به فیلترینگ هایی ک ایران انجام میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت