» شبکه های اجتماعی » یوتیوب بخش شورتز (shorts) را بروزرسانی می کند!
youtube short یوتیوب بخش شورتز (shorts) را بروزرسانی می کند!
شبکه های اجتماعی

یوتیوب بخش شورتز (shorts) را بروزرسانی می کند!

10 اسفند 1399 40148

یوتیوب با راه اندازی امکان ” گزارشات بخش ویدئوهای کوتاه”، سعی در تاکید بر ویدئوهای کوتاه مشابه تیک تاک دارد. به تازگی قسمتی مربوط به گزارشات “shorts” در دسترس کاربران است که با ارائه اطلاعات و آمارهای مربوط به ویدئو های 15 ثانیه‌ای تولید شده توسط آنها، کاربران را به تولید محتوا در این بخش تشویق خواهد کرد. در این بخش بازدیدها، بروزرسانی‌ها و نکات مهم به کاربران گوشزد خواهد شد.

طبق گفته یوتیوب:
” هدف ما از بروزرسانی گزارشات شورتز ساده است؛ همراهی شما در مسیر تولید محتوا، بدون در نظر گرفتن زمانی که شروع به کار در یوتیوب کرده اید. اگر نیاز به راهنمایی برای ساخت ویدئوی بعدی، ویدئو 15 ثانیه ای (در قسمت شورتز) بعدی یا نیاز به کمک در به کارگیری ابزارهای ما دارید، این بخش به کمک شما خواهد آمد. “

ویژگی شورتز (shorts) که در سال اخیر از آن رونمایی شد، به کاربران اجازه می دهد ویدئوهای 15 ثانیه‌ای تولید کرده و منتشر کنند. این ویدئوها در این بخش قرارخواهند گرفت. معمولا روزانه بین 3 تا 5 میلیارد بازدید از بخش شوترز یوتیوب صورت می گیرد. در اپدیت های قبلی، کاربران هندی بیشترین آمار استفاده از ویژگی شورتز را داشتند اما اخیرا با استفاده از هشتگ shorts# ، می توانند کوتاه بودن ویدئو را مشخص کرده و در این قسمت فعالیت کنند.

همانطور که اشاره کردیم، یوتیوب با تاکید بیشتری روی این بخش، سعی در قوی‌تر کردن قسمت شورتز دارد. دلیل آن نیز علاقه زیاد کاربران در سالهای گذشته نسبت به تیک تاک ( شبکه اجتماعی که بیشتر از همه، محتواهایی مبنی بر ویدئو کوتاه دارد) می باشد. همچنین اینستاگرام نیز با رونمایی از Reels، پا در این عرصه گذاشت. یوتیوب هم با وارد شدن به این بخش، سعی در راضی نگاه داشتن کاربران و جذب بیشتر کاربر دارد.

با پیشبردن این امکان در یوتیوب، شاهد رقابت بین شبکه های اجتماعی خواهیم بود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت