breadcrumbs_delimiter درباره ما

درباره ما

29 تیر 1399 104

از پرشین موز تا دی ام رمپ

اوایل سایت ۲۰۱۷ تصمیم گرفتم در کنار کارهای روزمره ام بنویسم. پرشین موز اون روزها یک وبلاگ ساده بود و من بیشتر خیلی بی نظم در مورد سئو مینوشتم

البته بیشتر مقاله ها از سایت moz.com به صورت ترجمه روی سایت قرار میگرفت. اصلا به خاطر همین اسم سایت رو گذاشته بودم پرشین موز.

پرشین موز اون روزها و رمپ دیجیتال این روزها

رفته رفته ترافیک سایت بالاتر رفت و میزان کامنت های زیر پست ها در قالب سوال افزایش پیدا کرد. من پر از انگیزه به فکر تغییر قالب وبلاگم افتادم و اینکه میزان تعاملاتم رو با افراد بیشتر کنم.

در کنار تمام مشغله اون روزها به فکر افزایش تعاملم با بازدیدکننده ها افتادم. برای خودم تسک لیست های بزرگی تعریف کردم تا فضای وبلاگ رو حرفه ای تر کنم.

trello prmoz درباره ما

 

تا اواسط سال ۲۰۱۸ با اسم پرشین موز فعالیت کردیم تا اینکه به فکر یک تغییر افتادیم!!

 

Annotation 2020 07 19 015035 درباره ما
تصویر آرشیوی در سایت Archive.org – متاسفانه تصویر کاملی از اون موقع نداریم

 

 

سایت به DMDIRECTORY تغییر نام پیدا کرد و تا اواخر سال ۲۰۱۸ با نام DMDIRECTORY فعالیت کردم ولی از اونجایی که خوب یا بد وسواس زیادی در انتخاب اسم دارم نام سایت رو به DMRAMP تغییر دادم فقط به دلیل اینکه نام کوتاهتری هست.

آموزش دیجیتال مارکتینگ | دی ام رمپ | DMRAMP

بعد از حدود ۵ سال با تمام سختی و آسونی ها؛ با دوستان مون به فکر تشکیل یک تیم افتادیم. تیمی که اعضاش فارغ از سختی و آسونی کار؛ به همدیگه قول بدن در کنار همدیگه بمونن و پیشرفت کنن.

امروز ما رمپ دیجیتال مارکتینگ هستیم و سعی میکنیم تا با تمام وجودمون محتوای مناسب و به روز گردآوری کنیم تا در کنار مخاطب هامون رشد کنیم.

حمایت خودتون رو از ما دریغ نکنین.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

  • ×
    ورود / عضویت