دی ام رمپ
رسانه بازاریابی دیجیتال
Rate this post

مروری بر دید درست نسبت هدف

0

در SEOChat، صدمین پست از یک فرد خارجی، رویکرد بسیار ساده و واقع‌بینانه‌ای به سئو را نشان می‌دهد که باعث یک موفقیت جدید برای او شده‌است:

من یک سایت فروش قدیمی را با لینک‌های کم و بدون روابط‌عمومی خوبی به ارث بردم. خیلی زود به این نتیجه رسیدم که تلاش برای ورود ناگهانی به گوگل دنس ارزش ندارد. جمع‌آوری لینک‌ها کار سختی است– و ممکن است در نهایت جریمه شوید (یا حتی از کار اخراج شوید). شما تنها باید برای چند روز موضوعاتی درمورد بهینه‌سازی گوگل را بخوانید تا ببینید که در پیروی از گوگل دنس چه سختی‌هایی وجود دارد. و چه اتفاقی می‌افتد وقتی گوگل از خواب بیدار می‌شود و تصمیم می‌گیرد دغدغه زیاد خود نسبت به لینک‌ها را کنار بگذارد؟

درست است که نیمی از جستجوها تنها مخصوص گوگل، به خودی خود، است، اما بقیه نیز به طور جمعی نیمی از جستجوها را دارند و البته که نسبت به گوگل بسیار کم‌تر عجیب و منحصر به فرد هستند. اگر شما یاهو و MSN را راضی کنید، تقریبا تمام موتورهای جستجوی دیگر را نیز راضی خواهید کرد.

نوشتن مطالب خوب، هر تلاشی برای راهنمایی بازدیدکننده‌ها از سایت من و هدایت‌شان برای وارسی با کم‌ترین مشکلات ممکن اولین وظیفه من بود. این امر به تبدیل کمک کرد و همچنین شروع خوبی در سئو بود.

سپس با انتخاب دقیق سه عبارت کلیدی برتر و انجام یک بازنویسی جزئی از محتوای خوب موجود برای تاکید بر آن‌ها بدون اسپم شدن (بیش از حد)، توانستم برای هر سه عبارت کلیدی در اولین صفحه لیست نتایج جستجو برای یاهو، MSN ،askJ، و Alta Vista رتبه به دست آورم. (موتورهای دیگر بیشتر شبیه یاهو هستند تا گوگل، اما من آن‌ها را بررسی نکرده‌ام تا ببینم کجا هستم).

من بر این باور عامه هستم که این نوع طراحی استراتژی با درنظر گرفتن بازدیدکنندگان و بهینه‌سازی برای سازگار با جستجو بودن منجر به گام‌های مثبتی در آینده با گوگل خواهد شد. این غول جستجو سخت‌گیرانه‌ عمل می‌کند اما در نهایت از سایت‌هایی که برخورد خوبی با بازدیدکنندگان دارند، قدردانی می‌کند.

Rate this post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.