» تحلیل » 4 مهارتی که در سال 2021 باید یاد بگیرید!
4 مهارت مهم برای سال جدید
تحلیل

4 مهارتی که در سال 2021 باید یاد بگیرید!

26 دی 1399 31111

در دنیای دیجیتال امروز، مهارت های فردی بسیار مورد توجه قرار دارند. این دنیای جدید به استعداد ها و مهارت های انسانی بیشتری نیازمند است و مهارت های دیجیتال، از سرآمد ترین آنها هستند.
مطالعات نشان داده است که تحصیلات دانشگاهی، دیگر سکوی پرتاب و لازمه پیدا کردن شغل نیستند. دنیای کسب و کار تغییر کرده و پیشروی با دنیای دیجیتالغ هر روز شما را به موفقیت نزدیک تر خواهد کرد. وجود کارمند هایی با مهارت های بازاریابی در دنیای دیجیتال لازمه هر کسب و کاری است.

در این مقاله بر آنیم تا شما را با 4 مهارت بسیار ضروری که تا سال 2021 باید یاد بگیرید؛ آشنا کنیم:

 1. دانش استراتژی برند
  اگر راه پیش روی یک کسب و کار را نتوانید مشخص کنید و برند آن شرکت را به دیگران معرفی نکنید؛ شرکت مورد نظر محکوم به سقوط خواهد بود. طراحی استراتژی برند ها در طی 6 مرحله انجام می شود که بهتر است هرچه زودتر به فکر یادگیری آنها باشید.6 مرحله اصلی چیدمان استراتژی برند:
  1- دانستن پایه های کسب و کار
  2- شناخت پرسونای مخاطب و جایگاه برند
  3- شناخت کلمات کلیدی
  4- دریافت اعتبار با استفاده از محتوا
  5- ساخت برنامه انتشار پست ها و محتوا در تقویم
  6- تولید محتوای کاربردی
 2. کسب دانش در جوزه سئو وبسایت
  دلایلی همچون 11 برابر بودن ترافیک گوگل نسبت به شبکه های اجتماعی و رفته رفته بیشتر شدن فرهنگ جستجو در جهان، تمامی کسب و کار ها را به سمت دنیای دیجیتال سوق خواهد داد. همچنین تا کنون، 70 درصد کسب و کارها در بدو ورد به دنیای دیجیتال، با ساخت وبسایت و سرمایه گذاری روی سئو سایت شروع کرده اند.
  از سال پیش تا کنون(قبل از شیوع ویروس و بعد از آن)؛ میزان جستجوی کاربران در گوگل از 3.6 میلیارد جستجو، به 6 میلیراد جستجو رسیده است.
 3. دانش فهمیدن و ساخت محتوا های آنلاین
  اگر محتوا های در سطح وب را بشناسید و نحوه ساخت آنها را بدانید، نیمی از راه را نسبت به رقبای خود طی کرده اید. کیفیت محتوا برای محبوبیت برند هاب سیار اهمیت دارد. با دانستن انواع محتوا می توانید محتوای با کیفیت و بی کیفیت را از هم تشخیص داده و در کسبو کار خود بسیار بهتر عمل کنید.
 4. مهارت جستجوی حرفه ای
  در دنیای امروز باید بتوانید در صورت نیاز به دانستن یک موضوغ، منبع علمی معتبر و گزارش های واقعی پیرامون آن را پیدا کنید. دانسته های علمی هر چند وقت یکبار به روز می شوند و باید بتوانید فرق مقالات قدیمی و جدید را تشخیص داده و از جدید ترین ها استفاده کنید. به طور مثال، مثاله های مربوط به سال 96 در حوزه سئو؛ دیگر بار علمی مناسب و کارایی خاصی ندارند. این به دلیل تغییر سیاست های گوگل و پیشرفت علم سئو است. پس این مورد را نیز در برنامه یادگیری خود اضافه کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 5.00
Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

تعداد دیدگاهها: 1

 1. Avatar
  میلاد

  شاید این موارد رو میدونستم اما نکته های ریزی که چرا این ۴ مورد الان خیلی مهم هستن رو بهتر گفتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×
  ورود / عضویت