» موفق های اکوسیستم » بیوگرافی حمیدرضا احمدی؛ بنیانگذار ایوند
حمیدرضا احمدی
موفق های اکوسیستم

بیوگرافی حمیدرضا احمدی؛ بنیانگذار ایوند

16 اسفند 1400 30310

حمید رضا احمدی که شهر تهران متولد شده و زاده سال ۱۳۶۰ است. بدون شک می‌توان گفت حمید رضا احمدی در حرفه خود یکی از بهترین ها است. باتوجه به اینکه حمید رضا احمدی در خارج هم زندگی کرده و دوران دانشگاهی اش در نیورک بوده، اما بعد از طی مدتی به این فکر بوده که چگونه دوباره بتواند به ایران برگردد تا در حوزه تخصصی خود مشغول به فعالیت شود.

ما در ادامه مروری دقیق تر و تضیحات بیشتری را درباره بیوگرافی حمید رضا احمدی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

توضیحی خلاصه در مورد وبسایت ایوند:

 

فعالیت وبسایت ایوند در زمینه‌های برگذاری رویداد است. کسانی که میخواهند در یک همایش شرکت کنند، این سایت کمک زیادی به آنها خواهد کرد. شما با ورود به سایت ایوند مواردکختلفی را مشاهده می‌کنید که شامل: همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار است. همچنین کسانی که می‌توانند در زمینه‌های ذکر شده فعالیت کنند و تولید محتوا انجام دهند، می‌توانند در این سایت کار خود را شروع کرده و کسب درآمد عالی ای را داشته باشند. در سال ۱۳۹۴ سایت ایوند به دست حمید رضا احمدی راه اندازی شد و تا پیش از شیوع کرونا روزانه به صورت تقریبی یک رویداد فیزیکی و ۱۲۰ رویداد آنلاین برگذار میشد؛ اما با این شرایط، سایت ایوند نتوانسته فعالیت خود را به صورت فیزیکی ادامه دهد.

دوران بچگی حمید رضا احمدی:

در ادامه بیوگرافی حمیدرضا احمدی به زندگی دوران کودکی او می‌پردازیم. رضا احمدی در دوران بچگی اش همراه با خانواده به کشور های مختلف سفر کرده و با فرهنگ، زبان، قوم و افراد مختلف جهان آشایی زیادی را دارد. همچنین ناگفته نماند که در دوران دبستان و راهنمایی در کاناد بوده است. در دوران پیش دانشگاهی و دوره‌های دانشگاهی در نیویورک بوده و در رشته نرم افزار تحصیل کرده است. دوره زندگی ایشان در نیویورک از سال ۷۸ تا ۸۷ بوده و بعد از طی این مدت به ایران بازگشت. در واقع این فرد در حالی که در کشور‌های خارجی زندگی کرده است، در تلاش بوده که در اولین فرصت به ایران برگردد و کسب و کار خود را در داخل ایران شروع کند. این فرد برای بازگشت به داخل ایران از اقوام خود پرسیده که شرایط کاری در ایران چونه است و در موقع بازگشت می‌توانم کسب و کار خودم را شروع کنم؟ آنها هم در این خصوص ایشان را راهنمایی کرده اند و به این نحو بوده که حمید رضا احمدی به ایران بازگشته است. به طور خلاصه این فکر در ذهن او نبوده که بخواهد در خارج از ایران زندگی کند.

  دوران دانشگاهی حمید رضا احمدی:

همانطور که گفتیم حمید رضا احمدی در دانشگاه نیورک دوره دانشگاهی خود را گذرانده و به همین دلیل در یکی از گفته هایش به این اشاره کرده که در تمام دانشگاه‌های جهان سختی وجود دارد و هر دانشگاهی دارای نقطه ضعف‌هایی است که باعث اذیت فرد دانشجو می‌شود. حمید رضا احمدی می‌گوید که من در سال ۲۰۰۱ هنگامی که در دانشگاه بودم، این کشور به نوعی در حال تغییر بوده و درآن زمان بود که وب و اینترنت کم کم در حال همگانی شدن بود. حمید رضا احمدی با توجه به اینکه در تهران متولد شده، اما دوست ندارد به او بگویید تهرانی، به این دلیل که پدر او اهل همدان و مادرش اهل اصفهان است. به همین دلیل است که همیشه فرهنگ، اصالت و سنت های این دو شهر را بیشتر دوست دارد.

 

بازگشت حمید رضا احمدی به ایران:

 

در ادامه بیوگرافی حمیدرضا احمدی دلیل بازگشت به ایران او را ذکر می‌کنیم. حمید رضا احمدی یکی از افراد موفق ایران محسوب می‌شود که در حرفه خود بسیار ماهر است و توانسته وبسایتی با امکانات متنوعی را برای کاربران اینترنتی فراهم کند. وبسایت ایوند که بنیانگذار آن حمید رضا احمدی است، در زمینه‌هایی از قبیل همایش، سمینار، ورکشاپ، کارگاه آموزشی یا یک وبینار فعالیت دارد که کاربران ب دو صورت: یکی اینکه شما می‌توانید در این زمینه ها شرکت کنید و از محتواهای آموزشی استفاده کنید. حمید رضا احمدی در دوران بچگی به کشورهای زیادی سفر کرده. همچنین با فرهنگ و زبان ملیت های زیادی آشنایی دارد و می‌تواند به زبان‌های

انگلیسی، عربی، روسی، و… صحبت کند.  همچنین از دلایلی که باعث رشد و موفقیت حمید رضا احمدی شده ، این بوده که طرز فکرش با جوان های دیگر تفاوت داشته است. یعنی حمید رضا احمدی باتوجه به اینکه در خارج از کشور هم زندگی کرده است، اما با این‌ حال دوست داشته که به ایران بازگردد و در همینجا کسب و کار خود را شروع کند و در جهت رشد و توسعه آن گام بردارد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

امتیاز 4.38
Avatar

تیم تحریریه دی ام رمپ

ما واحد تحریریه دی ام رمپ هستیم. تحقیق میکنیم و مطالب مفید رو باهاتون به اشتراک میگذاریم. باهامون همراه باشین و با نظراتتون ما رو خوشحال کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×
    ورود / عضویت