شبکه های اجتماعی

فضای کار جدید در اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا!

اینستاگرام از "داشبورد حرفه ای" برای دستیاری تولیدکنندگان محتوا رونمایی کرد.

اینستاگرام از میز کار جدید خود با عنوان “professional dashboard” رونمایی کرد. این پلتفرم برای کمک به مدیریت پیج و دسترسی به آمار حیاتی برای رشد بسیار مفید است.  در این قسمت کاربران می توانند عملکرد صفحه کاربری خود را ارزیابی کنند؛ همچنین به ابزار های ارائه شده از طرف اینستاگرام برای بالابردن کارایی، دسترسی دارند.

داشبورد جدید اینستاگرام برای 3 هدف راه اندازی شده است:

  1. پیگیر عملکرد پیج خود باشید
    در این بخش کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری پیج و امار گذشته مربوط به هر پست را می توانید رصد کنید. همپنین از این بخش می توانید به بخش امار های کلی پیج بروید.
  2. کسب و کار خود را پر رونق کنید
    این بخش دسترسی سریع به ابزار هایی را ارائه می دهد که برای مدیریت موثرتر مهم است. از جمله نشانه گذاری ها، محتوای برندینگ و پروموشن های مربوط به قسمت IGTV. همچنین می توانید میزان توانایی کسب درآمد پیج خود را در این قسمت ببینید.
  3. همیشه از امار ها خبر داشته باشید
    این بخش شما را به آخرین اخبار مربوط به آپدیت ها، آموزش ها و اصطلاحا فوت و فن های داشتن پیجی معتبر؛ وصل می کند. در دسترس داشتن هر روزه این اطلاعات به پیشرفت و آموزش بهتر شما کمک شایانی می کند.

اگر بخواهیم به صورت شفاف بگوییم، اکثر این امکانات ما قبل این داشبورد جدید نیز وجود داشتند اما به شکلی دیگر و در قسمت های دیگر. آپدیت داشبورد حرفه ای فقط آنها را در یک قسمت مجزا گرد هم آورده و کاربردی تر کرده است.

 

از سراسر وب

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از سراسر وب
دکمه بازگشت به بالا