» شبکه های اجتماعی » فضای کار جدید در اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا!
instagram content فضای کار جدید در اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا!
شبکه های اجتماعی

فضای کار جدید در اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا!

10 اسفند 1399 40154

اینستاگرام از میز کار جدید خود با عنوان “professional dashboard” رونمایی کرد. این پلتفرم برای کمک به مدیریت پیج و دسترسی به آمار حیاتی برای رشد بسیار مفید است.  در این قسمت کاربران می توانند عملکرد صفحه کاربری خود را ارزیابی کنند؛ همچنین به ابزار های ارائه شده از طرف اینستاگرام برای بالابردن کارایی، دسترسی دارند.

داشبورد جدید اینستاگرام برای 3 هدف راه اندازی شده است:

 1. پیگیر عملکرد پیج خود باشید
  در این بخش کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری پیج و امار گذشته مربوط به هر پست را می توانید رصد کنید. همپنین از این بخش می توانید به بخش امار های کلی پیج بروید.
 2. کسب و کار خود را پر رونق کنید
  این بخش دسترسی سریع به ابزار هایی را ارائه می دهد که برای مدیریت موثرتر مهم است. از جمله نشانه گذاری ها، محتوای برندینگ و پروموشن های مربوط به قسمت IGTV. همچنین می توانید میزان توانایی کسب درآمد پیج خود را در این قسمت ببینید.
 3. همیشه از امار ها خبر داشته باشید
  این بخش شما را به آخرین اخبار مربوط به آپدیت ها، آموزش ها و اصطلاحا فوت و فن های داشتن پیجی معتبر؛ وصل می کند. در دسترس داشتن هر روزه این اطلاعات به پیشرفت و آموزش بهتر شما کمک شایانی می کند.

اگر بخواهیم به صورت شفاف بگوییم، اکثر این امکانات ما قبل این داشبورد جدید نیز وجود داشتند اما به شکلی دیگر و در قسمت های دیگر. آپدیت داشبورد حرفه ای فقط آنها را در یک قسمت مجزا گرد هم آورده و کاربردی تر کرده است.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

Avatar

مسعود اکرامی

متخصص بازاریابی محتوایی و عاشق نوشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×
  ورود / عضویت